تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

اعضای شوراهای اسلامی در مسائل فرهنگی و اجتماعی نیز مسئولیت دارند

  معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج گفت: اعضای شورا باید ضمن تلاش برای توسعه شهری، در مسائل فرهنگی و اجتماعی نیز مسئولیت پذیر بوده و به ویژه تلاش و امنیت شهروندان را نیز باید مدنظر داشته باشند.

  محمد تقی ایرانی روز یکشنبه در نشست شورای اسلامی شهر ماهدشت کرج افزود: اعضای شوراها باید تلاش کنند عملکرد آنها در سال پایانی برای جلب رضایت بیشتر مردم باشد .
  وی ادامه داد: مردم ما هوشیارند و اقدامات تبلیغاتی پیش از موعد برای جلب نظر و کسب آراء مردم برای دوره بعد نتیجه منفی داشته و ورود زودهنگام به بحث انتخابات فرصت باقیمانده را هدر خواهد داد.
  معاون استاندار البرز در ادامه به ضرورت تعامل شورا و شهرداری تاکید کرده و گفت: شهرداری ها مجری مصوبات شوراها هستند و شوراها باید در تصمیم گیری ها و مصوبات خود، بر اساس مطالبات مردم و مر قانون عمل کنند.
  وی افزود: تعامل خوب و مناسب شهرداری و شورا، نقش بسیار مهمی در برطرف کردن مشکلات مردم و پی گیری مطالبات شهروندان دارد.
  فرماندار کرج گفت: تلاش شوراهای اسلامی برای تکریم و رعایت حقوق شهروندان برا ما قابل احترام است و به آن ارج می نهیم و از مصوبات قانونی شوراها حمایت می کنیم.
  وی خاطرنشان کرد:اگر شورایی در مجموع موفق بوده،همه اعضای آن موفق عمل کرده اند و اگر ضعیف بوده این ناتوانی به نام همه ثبت شده است.
  ایرانی افزود: شورای موفق شاخص های متعددی دارد که یکی از آنها احترام به رای اکثریت و دیگری تمکین از خرد جمعی و سپس دوری از خود محوری است که آفت کار شورایی است.
  وی افزود: اگر شهروندان احساس کنند که شورای اسلامی دراین دوره از خود کارآمدی نداشته است، مسلماً این دیدگاه در آراء مردم برای دوره بعد تاثیر گذار خواهد بود.
  فرماندار کرج تصریح کرد: اعضای شورا در پاسخگویی به مطالبات مردم باید تلاش کنند و فعالیت های عمرانی شهرداری توقع مردم است که به نام شورا ثبت می شود.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 4 تير 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 28 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :160022
 • بازدید امروز :194747
 • بازدید داخلی :17467
 • کاربران حاضر :256
 • رباتهای جستجوگر:354
 • همه حاضرین :610

تگ های برتر