خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

پلیس کرج صاحب یک میلیاردتومان طلا را خوشحال کرد

  رئیس پلیس کرج اعلام کرد: ماموران انتظامی این شهرستان با دستگیری سرایدار سارق در تهران ، 10 میلیارد ریال طلای مسروقه را به صاحبش در ماهدشت کرج بازگرداندند

  به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ سید حسین سید حقیقی رئیس پلیس کرج اظهارداشت: در پی شکایت فردی مبنی بر سرقت طلا و جواهرات از منزلش در ماهدشت کرج ، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران کلانتری 26 ماهدشت قرار گرفت.

  وی اضافه کرد: ماموران ازهمان ابتدا با بازرسی دقیق صحنه جرم و اظهارات شاکی، به 3 نفر سرایدار منزل مالباخته مشکوک شده و در بازجویی از دو نفر از آنان ، مشخص شد که یکی از سریداران ازیک هفته پیش بدون دلیل خاصی ناپدید شده وهیچ اطلاعی از وی ندارند.

  وی افزود: با بررسی تکمیلی مشخص شد که متهم در یکی از شهرک های صنعتی واقع در استان تهران مخفی شده است.

  وی خاطرنشان کرد: ماموران بلافاصله طی هماهنگی با مراجع قضائی و فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، به محل مذکور اعزام و طی یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری متهم شده و در بازرسی از مخفیگاه وی مقادیری طلای مسروقه کشف شد و متهم در بازجویی ماموران اعتراف کرد که اموال مسروقه را به دو طلا فروشی در تهران فروخته است .

  وی بیان کرد: در تحقیقات تکمیلی از متهم مشخص شد که سارق پس از سرقت طلاها ، اموال مسروقه را به صاحبان دو طلافروشی در تهران که طلاهای بدون فاکتور را با قیمت بسیار پایین تر از قیمت واقعی از فروشندگان خریداری و سپس آنها را باقیمت روز به خریداران می فروشند ، فروخته است.

  سید حقیقی خاطرنشان کرد: با راهنمایی متهم و تحقیقات اطلاعاتی ماموران ، هر دو طلافروشی تحت محاصره کامل پلیس درآمد و طی دو عملیات جداگانه صاحبان آنها دستگیر و به همراه متهم اصلی پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

  وی افزود: با همت و تلاش ماموران پلیس کرج سارق جواهرات و خریداران طلاهای مسروقه در کمتر از 24 ساعت دستگیر و طلاهای مسروقه به ارزش 10 میلیارد ریال به صاحبش بازگردانده شد.


  این مطلب تا کنون 27 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : متهم ,مسروقه ,ماموران ,تهران ,پلیس ,طلاهای ,طلاهای مسروقه ,اموال مسروقه ,طلای مسروقه ,میلیارد ریال ,رئیس پلیس ,
  پلیس کرج صاحب یک میلیاردتومان طلا را خوشحال کرد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر