خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

زمان آغاز سرشماری نفوس و مسکن ۹۵

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران گفت:‌ قرار است سرشماری امسال طی دو مرحله از سوم تا ۲۳ مهر ماه به شکل اینترنتی و از ۲۴ مهر ماه تا ۲۴ آبان ماه از طریق مراجعه حضوری ماموران سرشماری انجام شود.

  به گزارش استانداری تهران؛ نعمت‌الله ترکی در جلسه ستاد هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ اظهار کرد: تغییراتی در این دوره از سرشماری عمومی نفوس و مسکن شکل گرفته است؛ تا پیش از سال ۹۰ سرشماریهای نفوس و مسکن هر ۱۰ سال یک بار برگزار می‌شد و از سال ۹۰ با توجه به تصمیم دولت این اقدام هر پنج سال یکبار انجام می‌شود.

  وی با بیان اینکه اطلاعات حاصل از سرشماری در برنامه‌ریزیهای آینده کشور اهمیت چشمگیری دارد تصریح کرد:‌ متاسفانه آمار و اطلاعاتی که از سرشماری سال ۹۰ به دست آمده دارای اشکالاتی است که در برنامه‌ریزیها خود را نشان داده است.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران خاطر‌نشان کرد: قرار است سرشماری امسال طی دو مرحله از سوم تا ۲۳ مهر ماه به شکل اینترنتی و از ۲۴ مهر ماه تا ۲۴ آبان ماه از طریق مراجعه حضوری ماموران سرشماری انجام شود.

  ترکی به مشکلاتی که در برگزاری دوره قبل سرشماری وجود داشت اشاره کرد و افزود: کامل نبودن آدرس و مشخصات، ضعف در ساماندهی نیروی انسانی و عدم همکاری شهرداریهای استان از جمله نقاط ضعف برگزاری سرشماری سال ۹۰ است.


  این مطلب تا کنون 7 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : سرشماری ,مسکن ,نفوس ,انجام ,استان ,ماموران سرشماری ,حضوری ماموران ,سرشماری انجام ,سرشماری عمومی ,عمومی نفوس ,حضوری ماموران سرشماری ,ماموران سرشماری انجام ,مراجعه حضوری ماموران ,طریق مراجعه حضوری ,
  زمان آغاز سرشماری نفوس و مسکن ۹۵

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده